Změna v rámci magisterského studia v AR 2019/2020

Posted on Posted in Nezařazené

Vážení studenti, zájemci o studium kombinace techniky a ekonomiky, rozhodnutí Akademického senátu Fakulty strojní ze dne 21. 11. 2018 zablokovalo možnost studovat v akademickém roce 2019/20 nově akreditovaný studijní program Řízení průmyslových systémů.
Hlavním důvodem byl náš zcela legitimní požadavek na částečně modifikované přijímací řízení do návazného magisterského studia, respektující specifické zaměření studia kombinujícího techniku s ekonomikou. Toto rozhodnutí jsme bohužel nebyli schopni ovlivnit a v akademickém roce budeme nuceni stále přijímat do stávajícího oboru Řízení a ekonomika podniku v rámci studijního programu Strojní inženýrství.
Omlouváme se za poskytování zavádějících informací. Do 6. 12. 2018 jsme neměli žádné informace, že bychom neměli do nově navrženého studijního programu ŘPS přijímat. Slibujeme, že moderní prvky zakomponované do nového studijního programu se maximálně pokusíme promítnout do stávajícího studijního oboru Řízení a ekonomika podniku. Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit v magisterském studiu.